Blaty na indywidualne zamówienie – poznaj zalety tego rozwiązania!

Blaty z litego drewna firmy FS Drewno

Firma FS Drewno jest producentem blatów i elementów schodowych z litego drewna pochodzącego z krajowych zasobów. Wykonujemy elementy schodów drewnianych oraz blaty na indywidualne zamówienie zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i dla firm. W swoich produktach wykorzystujemy drewno z drzew takich jak buk, jesion czy dąb. Odznaczają się one bardzo wysokim stopniem twardości. W naszych produktach wykorzystujemy tylko lite drewno pozbawione łączeń. Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na klientów poszukujących produktów premium. Nasze blaty na wymiar odznaczają się bowiem najwyższą trwałością przy zachowaniu wyjątkowych walorów estetycznych. W naszej działalności stawiamy na wykorzystywanie litego drewna, wierzymy bowiem, iż najlepsze surowce to te, którymi obdarzyła nas natura.

Oferowane przez naszą firmę blaty drewniane wykonywane na zamówienie gwarantują wieloletnią trwałość przy zachowaniu najwyższych walorów estetycznych. Wykorzystanie do ich produkcji litego drewna sprawia, że nasze blaty charakteryzują się zwartą strukturą, a wysoka twardość wykorzystywanych przez nas gatunków drewna powoduje, iż są one wyjątkowo odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i zniszczenia wynikające z upływu czasu.

Kiedy warto zdecydować się na wybór blatu drewnianego wykonywanego na zamówienie?

W przemyśle meblarskim zazwyczaj blaty wykonuje się z różnego rodzaju płyt wiórowych czy też ze sklejki. Rozwiązania te są tańsze niż korzystanie z litego drewna. Dzięki temu można produkować stosunkowo niskim kosztem gotowe zestawy mebli kuchennych, czy też ławy lub stoły. Materiały kompozytowe niestety są podatne na działanie wielu różnych czynników, które przyczyniają się do utraty ich pierwotnych właściwości, a w konsekwencji do ich zniszczenia. Blaty wykonane z materiałów kompozytowych bywają w szczególności podatne na wpływ wilgoci czy też środków chemicznych, z których użyciem są czyszczone. Wpływ wilgoci – wywołany na przykład częstym czyszczeniem z użyciem wody, bądź odkładaniem na blat wilgotnych naczyń – sprawia, że blaty wykonane z kompozytów niejednokrotnie pęcznieją i odkształcają się. Wpływ różnego rodzaju chemicznych środków czyszczących sprawia natomiast, iż – wraz z upływem czasu – blaty tracą swój pierwotny wygląd, a warstwa laminatu niejednokrotnie się ściera, lub blaknie.

Nasze blaty drewniane wykonywane na zamówienie są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe na wpływ wyżej opisanych czynników. Surowe lite drewno pokrywamy odpowiednim zabezpieczeniem. Wykonujemy blaty olejowane oraz lakierowane. Stosowane przez nas zabezpieczenia gwarantują odpowiednią ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, co sprawia, że nasze blaty drewniane wykonywane na zamówienie odznaczają się wyjątkową trwałością i odpornością na zniszczenie wynikające z upływu czasu. Oferowane przez firmę FS Drewno blaty drewniane na zamówienie są rozwiązaniem dla klientów poszukujących trwałych rozwiązań na długie lata.

Niejednokrotnie bywa tak, że oferowane w przemyśle meblarskim blaty nie spełniają naszych oczekiwań pod względem ergonomii i wygody ich użytkowania. Zdarza się to wyjątkowo często w przypadku blatów kuchennych. Wynika to z faktu, iż blaty kuchenne wchodzą w skład gotowych zestawów mebli. Dostarczane przez sieciowe firmy meblarskie zestawy mebli kuchennych często zawierają blaty w nieodpowiednich dla potrzeb klientów rozmiarach. Często blat okazuje się zbyt wąski i czasem nawet kilka centymetrów niedoboru może sprawić, iż wybrany przez nas zestaw mebli kuchennych może się w ostateczności okazać ergonomiczny i niepraktyczny w codziennym użyciu.

Decydując się na drewniany blat kuchenny wykonany na wymiar, możemy łatwiej dostosować przestrzeń w kuchni do naszych potrzeb. Firma FS Drewno wykonuje drewniane blaty stołowe i kuchenne dostosowane do indywidualnych potrzeb swych klientów. Wykonamy dla Państwa blaty w dowolnej wielkości. Razem z nami będą Państwo mogli znacznie łatwiej rozplanować i urządzić swoją przestrzeń.

Blaty drewniane na wymiar – wybór dla miłośników dobrego stylu

W naszej firmie stosujemy tylko najlepszej jakości surowiec. Lite drewno nie tylko odznacza się nieporównywalną z innymi materiałami trwałością. Jest ono także niezwykle stylowe, a jego wygląd nie zmienia się wraz z upływem lat. Stosowane przez nas metody zabezpieczeń blatów drewnianych gwarantują doskonałą ochronę przed niszczącymi je czynnikami. Wykonujemy blaty drewniane na zamówienie w trzech klasach jakości. Każda z oferowanych przez nas klas drewna gwarantuje jednak bardzo wysokie walory estetyczne, które będą cieszyć Państwa przez długie lata.

Jeżeli urządzają Państwo swój dom bądź mieszkanie, warto jest w niektórych przypadkach, skierować swą uwagę w stronę produktów zaliczanych do klasy premium. Są one zazwyczaj droższe, niż produkty oferowane na masową skalę, jednak z wyższą ceną wiąże się oczywiście ich wyższa jakość.

Dlatego też warto zdecydować się na ofertę firmy FS Drewno i zamówić blat wykonany z litego drewna. Z pewnością zachowa on swoje wszelkie walory i będzie cieszył Państwa oczy przez długie lata.

Wróć do poprzedniej strony
Strona korzysta z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.