O nas

O FS DREWNO

Drewno - od tego się zaczęło

Od początku isnienia FS DREWNO chcieliśmy propagować ten naturalny i szlachetny materiał jako idealnie nadający się do zastosowania w aranżacji powierzchni mieszkalnych. Nadaje on domowi ciepła, jednocześnie będąc długowiecznym i odpornym na trudy codziennego użytkowania. Działamy głównie na terenie miast: Rzeszów, Kraków, Katowice, oraz całej Małopolski, Śląska, Podkarpacia i okolic.

Niewątpliwą zaletą drewna jest jego uniwersalność.

czym się zajmujemy

Jesteśmy producentem blatów i elementów schodowych z litego drewna krajowego, wykonywanych na indywidualne zamówienie. Filarem działania naszej firmy jest współpraca z firmami i osobami, które nie szukają kompromisów i oczekują produktu premium, w pełnym tego słowa znaczeniu. Każda osoba, która chce wzbogacić swoje wnętrze o drewniane blaty lub schody, jest dla nas ważna.

Obsługujemy firmy i klientów indywidualnych

Nasi odbiorcy

Naszymi odbiorcami są firmy zajmujące się produkcją i montażem mebli kuchennych, sklepy z meblami, producenci stalowych konstrukcji schodowych itp., chcący posiadać w swojej ofercie produkty w połączeniu z drewnem. Obsługujemy również klientów indywidualnych. Każda osoba, która chce wzbogacić swoje wnętrze o drewniane blaty lub schody, jest dla nas ważna.

Strona korzysta z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.