FS DREWNO

We are manufacturers of solid wood tops. We create made to measure kitchen worktops and table tops as well as wooden stair steps. You are visiting our website, which surely means that you know that wood is the best material gifted to us by Nature.

Our wood tops are manufactured from domestic species such as oak, ash and beech. As an experienced team, we know that those are the raw materials that ensure durability and superior quality of our products the customers can enjoy for years.

Our portfolio

Our portfolio includes plywood for application onto wood kitchen worktops, table tops, and coffee tables, furniture templates, stair treads, window sills etc. Our team of professionals and state-of-the-art manufacturing facilities allow us to offer products with virtually endless customisation options so that your table tops or stairs fully meet your expectations.

Order form

Need a professional quote?
Feel free to use our form.

FS DREWNO – drewniane blaty

Wśród najtrwalszych i najpiękniejszych materiałów naturalnych, drewno, tuż obok kamieni, nieprzerwanie zachwyca swoją fakturą oraz niepowtarzalnym wyglądem, który dodaje charakteru wnętrzom mieszkań i domów. Jeżeli poszukujesz materiałów na blaty kuchenne czy stołowe, drewno zdecydowanie doda niebanalnego charakteru i sprawdzi się przez długie lata.

FS DREWNO to producent litych blatów drewnianych, które wytwarzane są z poszanowaniem materiału. Dzięki wieloletniej praktyce wiemy, w jaki sposób wydobyć naturalne piękno drewna i z powszechnego surowca stworzyć prawdziwie funkcjonalne, trwałe blaty kuchenne czy stołowe, które zachwycają swoją strukturą. Nasze blaty cechuje długowieczność, którą zapewnia odpowiedni dobór i obróbka surowca, zabezpieczenie drewna i jego przystosowanie do codziennego wykorzystania.

Drewno towarzyszy człowiekowi od najwcześniejszych lat – to z niego pierwotnie wytwarzano meble, narzędzia, a nawet dziecięce zabawki. Postęp technologiczny sprawił, że dzięki zaawansowanym maszynom możemy stworzyć prawdziwie piękne blaty na wymiar, zarówno duże, jak i te mniejsze, które dodadzą Twoim wnętrzom uroku. Wiedza i doświadczenie, którymi kierujemy się podczas produkcji blatów, sprawiają, że w Twoje ręce trafiają wyłącznie produkty najlepszej jakości, przygotowane do codziennej eksploatacji i wysoce odporne na uszkodzenia.

Drewniane blaty kuchenne – FS DREWNO

Blaty kuchenne wytwarzane w naszej firmie są produkowane z najtrwalszych krajowych gatunków drewna, takich jak dąb, jesion oraz buk. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, nasze lite blaty służą przez długi czas i zachwycają swoim pięknem przez wiele lat. Jeśli zastanawiasz się, jak dobrać blat, który podkreśli charakter Twojej kuchni, sprawdź ofertę produktową, dostępną na naszej stronie internetowej i dobierz rodzaj drewna oraz inne jego parametry – wykonamy blaty kuchenne w standardowych rozmiarach lub stworzymy produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Najpopularniejszymi rozwiązaniami wybieranymi do kuchni są blaty grubości 3 lub 4 cm. Taki produkt zapewnia odpowiednią trwałość i nadaje się do wykorzystania przy codziennym przygotowywaniu posiłków. Spędzanie czasu w kuchni, gdzie króluje drewniany, lity blat, to prawdziwa przyjemność.

Nie musisz martwić się, że wybrany przez Ciebie blat okaże się niefunkcjonalny. Dobieramy surowce trwałe, charakteryzujące się odpowiednią twardością, która pozwala na codzienne wykorzystywanie blatu bez obaw o jego uszkodzenie. Dąb, buk czy jesion, to polskie gatunki drewna o wyjątkowo dekoracyjnych słojach i fakturach.

Drewniane blaty do stołu – najwyższa jakość

FS DREWNO, producent litych blatów stołowych, zapewnia produkty tworzone na wymiar, pod indywidualne zamówienie. Dzięki dostępności rozmaitych opcji wykończenia, możesz stworzyć stół, który doskonale dopasuje się do wnętrza Twojego mieszkania i będzie sprawiał Ci wiele satysfakcji zarówno pod względem jakości, jak i długotrwałego efektu wizualnego.

Możesz zdecydować się na przykład na naturalnie surowy blat, który doskonale sprawdzi się jako dopełnienie rustykalnego charakteru Twojej jadalni. Z kolei w aranżacjach industrialnych sprawdzają się jasne surowce, które wprowadzają odrobinę naturalnego ciepła, podkreślając loftowy styl wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz możliwość pełnej personalizacji gotowego blatu stołowego z litego drewna. Możesz wybrać wersję lakierowaną lub olejowaną, z dodatkowym szczotkowaniem lub gładką - w zależności od pożądanego efektu końcowego.

Drewniane stopnie do schodów

Schody to niejednokrotnie najbardziej dekoracyjny i reprezentacyjny element wnętrza, który oprócz swojej funkcji użytkowej, zaspokaja także potrzeby estetyczne. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe stopnie drewniane, zarówno na konstrukcje samonośne, jak i te do obłożenia betonów. Wybór wykończenia drewna wniesie do Twojego domu pożądany efekt i sprawi, że wnętrza dopełni dobrze dobrany, naturalny surowiec.

FS DREWNO, producent drewnianych stopni schodowych, zapewnia możliwość całkowitej personalizacji produktu. Drewno wykorzystywane do realizacji zamówienia występuje w kilku klasach wyglądu. Każda z nich jest różna, łączy je jedna cecha - wytrzymała powierzchnia użytkowa najlepszej jakości o pięknym, naturalnym wyglądzie.

W FS DREWNO stawiamy na jakość. Dobierz gatunek drewna i wybierz opcję wykończenia, a my przygotujemy dla Ciebie wyjątkowe blaty kuchenne i stołowe oraz stopnie schodowe, które będą służyć przez długie lata. Z chęcią pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję!

Website uses Cookies.
By using this website you consent to their use.